Kontakta oss

LENIMA Machine Tool AB

Telefon: +46 393 61 41 10
Mail: info@lenima.se

FELANMÄLAN

För felanmälan och teknisk support: service@lenima.se

ORDER

För beställning av hylsor, verktyg, reservdelar: order@lenima.se

FAKTURA

För PDF-faktura via mail: faktura@lenima.se
(OBS! Endast automatisk scanning – meddelanden läses EJ)

Title

Försäljning

Simon Larsson
VD / Försäljning
Telefon: +46 393 61 41 13
simon.larsson@lenima.se

Pierre Garp
Försäljning
Telefon: +46 393 61 41 17
pierre.garp@lenima.se

Philip Nilsson
Försäljning
Telefon: +46 393 61 41 11
philip.nilsson@lenima.se 

Jens Josefsson
Försäljning
Telefon: +46 393 77 33 31
jens.josefsson@lenima.se 

Title

Administration

Sofia Crabb
Administratör
Telefon: +46 393 77 33 34
sofia.crabb@lenima.se

Support

Niclas Bruce
Servicechef
Telefon: +46 393 61 41 12
niclas.bruce@lenima.se

Anders Andersson
Servicekoordinator
Telefon: +46 393 61 41 16
anders.andersson@lenima.se

Marcus Arréhn 
Order och projekt
Telefon: +46 393 77 33 33
marcus.arrehn@lenima.se

Applikation

[/vc_row]

Andreas Ling
Applikation
Telefon: +46 393 61 41 19
andreas.ling@lenima.se

Jonathan Ekström
Applikation
Telefon: +46 393 77 33 37
jonathan.ekstrom@lenima.se

Servictekniker

Tony Bäckö
Service/applikation
Telefon: +46 393 61 41 15
tony.backo@lenima.se

Ingemar Nilsson
Servicetekniker
Telefon: +46 393 61 41 14
ingemar.nilsson@lenima.se

Eino Heikkinen
Servicetekniker
Telefon: +46 393 61 41 18
eino.heikkinen@lenima.se

Christopher Nilsson Lindkvist
Servicetekniker
Telefon: +46 393 77 33 32
christopher.n-lindkvist@lenima.se

Hampus Gunninge
Servicetekniker
Telefon: +46 393 77 33 35
hampus.gunninge@lenima.se