Kontakta oss

LENIMA Machine Tool AB

Telefon: +46 393 61 41 10
Mail: info@lenima.se

ORDER

För beställning av hylsor, verktyg, reservdelar: order@lenima.se

FAKTURA

För PDF-faktura via mail: faktura@lenima.se
(OBS! Endast automatisk scanning – meddelanden läses EJ)

Simon Larsson
VD / Försäljning
Telefon: +46 393 61 41 13
simon.larsson@lenima.se

Niclas Bruce
Servicechef
Telefon: +46 393 61 41 12
niclas.bruce@lenima.se

Pierre Garp
Försäljning
Telefon: +46 393 61 41 17
pierre.garp@lenima.se

Philip Nilsson
Försäljning
Telefon: +46 393 61 41 11
philip.nilsson@lenima.se 

Anders Andersson
Servicekoordinator
Telefon: +46 393 61 41 16
anders.andersson@lenima.se

Andreas Ling
Applikation
Telefon: +46 393 61 41 19
andreas.ling@lenima.se

Rickard Hellsten
Applikation
Telefon: +46 393 77 33 30
rickard.hellsten@lenima.se

Tony Bäckö
Service/Applikation
Telefon: +46 393 61 41 15
tony.backo@lenima.se

Eino Heikkinen
Service
Telefon: +46 393 61 41 18
eino.heikkinen@lenima.se

Ingemar Nilsson
Service
Telefon: +46 393 61 41 14
ingemar.nilsson@lenima.se